Kevin McKidd

7,7
6 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin McKidd

Świetny, jako Maj. Owen Hunt w 5-tym sezonie Grey's Anatomy. Pojawił się co prawda w dopiero trzech odcinkach, ale, jak dla mnie, już zdążył skraść reszcie facetów tytuł aktualnego ciacha. Po pierwszym odcinku myślałam sobie jeszcze, że to może zasługa twarzowego moro, no ale w kolejnych chodzi już w kitlu - okazjonalnie w masce chirurgicznej i w śmiesznym czepku w zielone ciapki - a i tak pozostaje ciachem. Fajna postać + talent aktorski, do tego surowa, męska uroda i elektryzujący tembr głosu. Reszta McSierot niech się schowa :)

lena_27

O to oglądałaś już nowe odcinki?! A mogę spytac gdzie,bo na polsacie o ile sie orietuję to nie było nowych odcinków..
A no i masz racją..Ach ten Kevin...

użytkownik usunięty
lena_27

ojjjj zdecydowanie się zgadzam :) wreszcie nowy lekarz i to do tego z prawdziwym charakterem. Facet 100%, czekam tylko aż z Yang będą parą :D obok Kareva mój ulubiony męski bohater.

A nowe odcinki GA w każdy piątek można znaleźć w internecie :]

To powiedz gdzie mozna te odcinki nowe znaleść i czy są po polsku a jak nie to gdzie mogę "dostać" polskie napisy

użytkownik usunięty
milka_27

ojjj z polskimi napisami to już ciężka sprawa... w każdy piątek na stronie http://www.ch131.com/ wchodzisz na Grey's Anatomy i oglądasz sobie najnowszy odcinek. Niestety po angielsku...

No coż może sobie jakoś poradzę,w końcu podobno znam angielski w stopniu średnio zawaansowanym;) Najgorzej bedzie z terminami medycznymi ale i tak bardzo dziękuję ci za "ujawnienie" mi tej strony:) trzymaj się;)

milka_27

Póki co widziałam tylko odcinek premierowy, ale za każdym razem kiedy Hunt pojawiał się na ekranie musiałam się uśmiechnąć dokładnie tak jak Yang, zastanawiając co wykombinuje tym razem. Ciekawe połączenie bezczelności, męskiego zdecydowania i temperamentu. Nie jest tak urodziwy jak Derek czy Sloan, ale kiedy w ostatniej scenie chwycił Yang w ramiona, wymiękłam. Iskrzyło między nimi niesamowicie. Gdyby spróbował ją w ten sposób pocałować na przykład Sloan, dostałby od niej pięścią pomiędzy oczy, ale na Hunta patrzyła jak wygłodniała osoba na apetyczny lunch chociaż większość facetów zdaje się nie robić na niej rzadnego wrażenia ( z wyjątkiem Burke'a rzecz jasna).

Arya_2

Ha, i właśnie to, że nie jest takim wymuskanym, ładniutkim fafluśniakiem, jak dwaj wyżej wymienieni stawia go na czele mojej listy. Jestem z GA na bieżąco i muszę przyznać, że historią napisana dla Hunta rozwija się naprawdę ciekawie. Z drugiej strony myślę, że McKidd obroniłby się nawet i w kiepskiej, a jeszcze mając za partnerkę świetną Sandrę Oh i jej bezkonkurencyjną Cristinę... cóż, jak dla mnie ta dwójka rządzi tym sezonem.
Milka, podaj adres swojej skrzynki, a wyślę Ci namiary i na odcinki i na polskie napisy :)

ps. a propos pięści między oczy Sloana, cóż, Kryśka znajdzie subtelniejszy, a zarazem dużo bardziej miażdżący sposób. Chyba 7-y odcinek, zacna scena, naprawdę warto to zobaczyć :)

lena_27

O jaka jesteś miła,dzięki;)
Ja niestety nie oglądałam z nim ani jednego odcinka GA.Wciąż czekałam i nadal czekam aż zaczną puszczać na Polsacie,może sie doczekam;)
To mój adres : 12delux1@wp.pl .Próbowałam ci go wysłać inaczej,prywatniej ale nie udało mi się..Najwyżej napisze do mnie ktoś jeszcze;)
A co do Kevina to się zgadzam jest niesamowicie PIĘKNY!!!
Wiesz pewna brytyjka na My Space założyła mu stronę.Ma tam naprawdę dużo jego zdjęć,dodała mnie nawet do przyjaciół:D
Napisałam jej że on powinien ją wynagrodzić i spotkać się z nią za to że założyła mu tą stronę ale odpisała mi że on nawet o niej nie wie. Ja też mam na My Space świetne jego zdjęcie;jak nie ma koszuli. Jak się jakoś zgadamy to pokaże ci je;)

Na razie;)

lena_27

No ładniutki to on zdecydowanie nie jest, ale dwie rzeczy które zawsze mi się podobały w jego wyglądzie, to te jego lekko zapadnięte policzki i ogromne oczy. Rzadko zdarzają się tak duże u faceta.
Wolę jednak, kiedy mówi ze swoim normalnym akcentem, albo przynajmniej z angielskim (jak w 'Rzymie') ma wtedy głębszy głos.

Arya_2

No zgadzam się z tym akcentem.Podobno żeby się go "pozbyć" trenował z trenerem.Osobiśćie uważam że to już przesada żeby trenować zmiane akcentu na akcent mało hipnotuzujący tj. amerykański. Ale na szczęśćie ta zmiana to tylko w filmie nie w życiu prywantym..Ach ci szkoci i ich powalający(seksowny) akcent;) No i te ich nogi w szkockiej spódniczce...gdybym spotkała na ulicy szkota właśnie tak ubranego,chyba bym się nie powstrzymała....chociaż sama nie wiem co bym zrobiła;)

lena_27

Obejrzałam dziś 19 odcinek Greysów i ekhm... cóż... mój monitor stanął w płomieniach :D

lena_27

ahh!! ja dopiero niedawno obejrzalam ten odcinek! jeju. on jest niesamowity- taki... bardzo, bardzo, bardzo, bardzo meski ^^ i tak b.fajnie podrywal Christine xDDD i w ogole super! a Christina zawsze byla moim nr 1 w GA, a teraz razem z nim.. to rzadza w serialu! i do siebie pasuja, jeszcze beda dluugo razem! i czeakam na 20 odcinek!

lena_27

Nie znacie się, Derek i tak był, jest i będzie najlepszy! Chociaż przyznam, że Owen ma charakterek i to mi się w nim podoba! Co do GA... tragedia normalnie, koniec sezonu 6 i następny dopiero w przyłym roku... :( buuuuu!!!

gosiolog

Ja też jestem za Derekiem. Lubiłam Owena w pierwszych odcinkach, a teraz poprostu stał sie taki sam jak
reszta. Jak narazie to nie mogę znieśc tych nowych (czy faceci czy kobiety równo mnie denerwóją)

lena_27

to jest fenomen!!! jemu nie trzeba wymyslac McKsywki!!! On jest McKidd i to
od urodzenia :D

przeglos

A kto widział już cały sezon? Niezła makabra nie....?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones