Hugh Dancy

8,3
9 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Dancy

Ja Wam się podoba Hugh w filmie "Wyznania Zakupocholiczki"?
Ja Go tam widziałam poraz pierwszy.
Spodobał mi sie.

priyanka_roma

też uważam że to świetny aktor.widziałam go jeszcze w filmie :krew i czekolada"

Rose92

Ja Go niestety nie widziałam w żadnym filmie oprócz "Wyznania zakupocholiczki".
Ale tam był rewelacyjny. :)

priyanka_roma

Ja też pierwszy raz go zobaczyłam w " Wyznaniach zakupoholiczki " :D ale bądź co bądź, świetnie tam gra ;) Bardzo mi się podoba, mam nadzieje, ze dostanie jeszcze dużo takich elektryzujących ról, jak tam w Wyznaniach :)

Anka_53

Ja również mam nadzieje, że zagra jeszcze w jakiś fajnych produkcjach filmowych. :)

priyanka_roma

No, ja go pierwszy raz widziałam w krew jak czekolada, potem wyznania zakupoholiczki. Nawet fajnie gra. Polecam obejrzeć blood and chocolate.

wampirka_filmweb

Właśnie mam zamiar zabrać się za Krew jak czekolada :D Fajnie tam gra ten zacny Pan ? :D

priyanka_roma

ja poraz pierwszy widzialam go w mlodych szpadach, potem ella zakleta az po shooting dogs( swoja drogą polecam ten film, nie tylko ze wzgledu na hugh:P)
a w wyznaniach zakupoholiczki byl swietny, zreszta jak sam film bardzo mi sie podobał
teraz czekam na "Adama"

priyanka_roma

A czytaliście księżkę "Wyznania Zakupocholiczki"? Jeśli nie, to polecam. Świetnie napisana. Bardzo mi się spodobała. :)

priyanka_roma

widzialam go tylko tam i jest po prostu boski! ;)

użytkownik usunięty
priyanka_roma

A ja go widziałam tylko w Adamie i zagrał całkiem przyzwoicie ;) Mam zamiar zapoznać się z nim trochę bliżej i w najbliższym czasie obejrzeć go sobie w paru innych filmach.

A ja właśnie Adama nie widziałam. :D Warto oglądać ten film ? :>

Za to oglądałam Wyznania Zakupoholiczki i Krew jak czekolada. W obu zagrał naprawdę dobrze. :) Mi się tam podoba. Poza tym on jak się na niego patrzy to taki optymizm bije. :D Nie wiem, czy to moje tylko wrażenie, ale wygląda na bardzo miłego człowieka. ;)

użytkownik usunięty
Anka_53

Myślę, że warto obejrzeć Adama. Moim zdaniem jest to film dobry, nie jakaś głupawa komedia romantyczna (zresztą moim zdaniem to raczej w ogóle nie jest komedia) tylko porządny, fajny i dość oryginalny (na miarę dzisiejszych czasów) obraz. Przyjemnie się ogląda ;)

No to się upewniłam. Dzięki :) Na pewno obejrzę ;)

priyanka_roma

Jakiś czas temu widziałam go w "Wieczór". Świetnie zagrał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones