Gaspard Ulliel

7,7
3 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaspard Ulliel

Sama się boję tego co piszę, bo sprowadza mnie to do poziomu, który raczej tępię, ale to silniejsze ode mnie:P
to JEST ciacho. Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić jego umiejętności aktorskich.

iCandace

http://www.crash.fr/gaspard-ulliel-on-cinema-crash-magazine/
tu fotka ach :-)

Ola_75

W tym przypadku jesteś usprawiedliwiona.... nie mogę się nie zgodzić

Ola_75

Całkowicie się z tym zgadzam ;))))))

Ola_75

niesamowite, ale dziewczyny, nie wiedzialem ze jestescie tak ukierunkowane na urode faceta, myslalem ze mezczyzni bardziej zwracaja uwage na urode a tu ...suprise... nie wiem czy znalazlbym podobno osobe plci zenskiej majaca tak wiele komentarzy od facetow zachwalajacych jej piekna twarz

monaker

owszem, tylko gust ewoluuje - przez te trzy lata przestał mnie zachwycać

Ola_75

Zgadzam się, zwłaszcza po obejrzeniu... Hannibala. Zagrał tam rewelacyjnie - jego magnetyzujące, wręcz przeszywające spojrzenie i ten głos. Kurde, nigdy się aż tak nie zachwycałam żadnym aktorem. Ba, żadnym facetem. Takiej buźki może mu zazdrościć niejeden facet.

Ola_75

Nie maco się usprawiedliwiać, jest świetny :D

Ola_75

Po obejrzeniu Hannibala tez bylam nim oczarowana uwazam, ze jest fantastyczny ale kiedys ogladalam film The Chameleon i stwierdzilam , ze glowny bohater jest bardzo do Gasparda podobny: http://www.youtube.com/watch?v=0SlXwqEKMoI&list=PL6D6112F54C5D53C1

binky

To fakt, jest bardzo podobny z przodu buzi! Ale jeśli juz odwróci się profilem, to złudzenie pryska.

Ola_75

Jest dobrym aktorem. W tej ostatniej scenie furii był bardzo wiarygodny i przerażał mnie cały film. Ale jest też w nim coś cholernie pociągającego. Jest taki mroczny kiedy tylko spojrzy a ten głos jest niesamowicie męski. Hipnotyzujące oczy. Nie klasyczny przystojniak ale seksowny.

IKnowWhatYouAre

Dokładnie. Niesamowicie przystojny i pociągający

Ola_75

Popieram, jest nieziemski.

kathrina357

no ba ;)

Ola_75

Nie będę na pewno bił :) Jego zdolności aktorskie ocenię niebawem, gdyż pierwszy raz go widzę - akurat włączyłem TV, gdzie emitują film "Hannibal. Po drugiej stronie maski" - niestety, nie od początku, a od sceny, gdy miażdży liną szyję faceta przywiązanego do drzewa. W tym momencie moim pierwszym wrażeniem było: "Jaka okropna, długa twarz". To właśnie skłoniło mnie do poszukania informacji o tym aktorze, ale z tego co widzę, na niektórych zdjęciach wygląda dość znośnie. Mam nadzieję, że jego zdolności aktorskie przyćmią owo pierwsze, przykre wrażenie :)

Ola_75

Faktycznie. Myślę że dobrze gra, ale obawiam się że po części moja ocena może być zagłuszana jego niezwykłym wyglądem. Bardzo seksowny.

WrongGirl

wygląda troche jak młody Sean Penn

BloodyMaja

Hahahaha hahahahah hah... uhuhuha huhuehuehe :D

Divine

nie rżyj

BloodyMaja

Rżenie ma inny zapis fonetyczny.

Ola_75

Dragunov-Tekken.

Ola_75

Zgadzam się z Tobą w 100%, jest boski

Ola_75

Stwierdzenie "to jest ciacho" jest tak oryginalne, jak to całe stado sapiących bazyli pod tym tematem...

Ola_75

hehe, następna nieruchana feministka :V.

oftherainandsnow

O, proszę! I musiał się w końcu znaleźć taki mały fjootek, który myśli dolną partią ciała i psuje ogólne wrażenie na forum. A tak się miło czytało wpisy zachwyconych urodą mężczyzny dziewcząt. Już sięgałam po popcorn! Zauważę tylko, że ani jeden post nie jest wulgarny! W przeciwieństwie do komentarzy facetów nt.jakiejś publicznej osoby rodzaju żeńskiego. Ale to szczegół.

Ola_75

Ja mam to samo☺

Ola_75

Nie za takie rzeczy nie tłuką po łbie.

użytkownik usunięty
Ola_75

niestety zmarł

A dokładniej zginął w wypadku narciarskim - w innym przypadku szury wkleiłyby go w szczepionki. Tak czy owak, szkoda chłopaka - zdolny był.

Ola_75

Za młody dla ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones