PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644694}

Lato w lutym

Summer in February
5,7 2 188
ocen
5,7 10 1 2188
Lato w lutym
powrót do forum filmu Lato w lutym

Męczący

ocenił(a) film na 5

Panience z zamożnego domu, której los nie poskąpił urody ani talentu - przewraca się w głowie. Zakochuje się raz w tym, raz tamtym, ogłasza, że jest szczęśliwa, za chwilę chce umierać. Czy z jej niedojrzałości może wyniknąć coś dobrego? Od samego początku widzimy, że nie. W tle zmanierowanie artystycznego światka plus fale oceanu atakujące z furią skalisty brzeg.

300magia

:) Nie widziałem filmu i nie zobaczę pewnie(wiem, nic nie stracę) Ostatnie zdanie twojej recenzji zasługuje na :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wyróżnienie! masz dar! nawet Steve Wonder by to zobaczył tak plastycznie to przedstawiłaś!

osoblanco

Twój komentarz też jest powalający i też zasługuje na WIELKI UŚMIECH !!!
Ty też masz dar, ale też sarkastyczne poczucie humoru, podoba mi się :)))
PS. A ja pewnie obejrzę ten film - z ciekawości, może też nic nie stracę :)

ocenił(a) film na 9
300magia

Artyści zawsze mają coś z głową, więc nie dziwiło mnie jej w sumie dziecinne zachowanie. Jednak wczułam się w klimat, sceneria piękna, przyjemnie mi się oglądało. Smutny film.

ocenił(a) film na 7
mon_r

Cóż nie zgadzam się z wami. Trzeba trochę więcej wiedzieć na temat realiów tamtego życia żeby móc się ocenić postęowanie Florence. Przede wszystkim kobiety były wychowywane na skromne, posłuszne, strazniczki domowego ogniska. To, co czuły czy myślały nie miało większego znaczenia. To dlatego kiedy Florence zdała sobie sprawę z tego że A.J. jej nie kocha nie miała odwagi odwołać ślubu. Potem zrobiła rzecz niewyobrazalną. Nie dosyć że miała romans tojeszcze zawszła w ciąże ze swoim kochankiem. Absolutne złamanie tabu. Może miała też wyrzuty sumienia, więc ukarała siebie.

ocenił(a) film na 6
mon_r

Smutny...taka bezsensowna śmierć, okropnie pogubiona ta dziewczyna była.

ocenił(a) film na 2
300magia

Zgadam się - męczący i nuuuudny jak nie wiem... acha , i przewidywalny, już po kilkunastu minutach powiedziałem żonie, że wyjdzie za tego rąbniętego, czego będzie żałowała a potem popełni samobójstwo...

ocenił(a) film na 4
u99artur1

a jak żona przyjęła te wiadomość? Zwłaszcza te, ze wyjdzie za rąbniętego człowieka, chociaż kolejne przepowiednie tez nie są zachęcające... :(

300magia

300magia, też nie widziałam filmu ale masz plusa za komentarz :D Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones