PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 88 984
oceny
7,1 10 1 88984
4,0 7
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

ten film miał być dopełnieniem mojej najnowszej pasji związanej z tematem Hannibala.

a tu taka nędza. jest strasznie naiwnie, pompatycznie, a rola Hannibala zagrana po prostu fatalnie i
straszliwie sztucznie. pod koniec już nie mogłam patrzeć na te jego nie wiedzieć czemu wydęte
usta.
zdecydowanie najgorsza produkcja o Hannibalu. a szkoda, ten temat miał potencjał

dzikaporzeczka

Podpisuję się w 100% pod tym komentarzem. Krew w żyłach mrożą mi wpisy na forum typu "Jedyna dobra część o Hannibalu, Milczenie Owiec się do tego nie umywa", "Wspaniały aktor!", już nie wspominając o "ale słodziak z tego Hannibala :3 chyba się zakochałam!"... brr, polecam pozostać przy sadze Zmierzch, do Lectera chyba trzeba trochę dojrzeć.

dzikaporzeczka

ale masz pasje... może lepiej motylki zbieraj. tak będzie lepiej... dla ciebie.

ocenił(a) film na 5
chwilozof

może dla Ciebie będzie lepiej, jak się zajmiesz czymś bardziej pożytecznym, niż trollowaniem

ocenił(a) film na 6
dzikaporzeczka

denerwujące te miny Hannibala, wytrzeszcz, szczękościsk... Hopkins lepiej grał psychopatę, spokojny dziadek a za chwilę bestyja

ocenił(a) film na 8
yeticzek

No tak, nie ma jak porównywać Hannibala 20-latka do Hannibala 40-latka i stwierdzać, kto lepiej zagrał psychopatę (jakbyś w życiu widział psychopatę i miał porównanie). HAHAHAHAHAHAHAHA, filmweb i jego yeti.

ocenił(a) film na 6
ZiD0

ten Hannibal jest żenujący w swojej sztuczności, co tu ma kuwa jego wiek do rzeczy?? i co mi tu znafce psychopatów zgrywasz amatorze rolników szukających żony

ocenił(a) film na 8
yeticzek

Hahahahaha, no tak, wiek nie ma nic do rzeczy. W twoim przypadku pewnie mając, stawiam, 16 lat, masz charakter 6-latka i zachowanie ci się nie zmieniło.
Widzę, że doszła nowa kwestia - sztuczność - hahaha, ale to można obalić tym, co już wcześniej napisałem.
HAHAHA, co za yeti.

ocenił(a) film na 6
ZiD0

wstawianie co chwilę hahahaha to oznaka niezmiernej dojrzałości... a o sztuczności wspomniał już założyciel tego wątku bystrzacho, dziękuję za uwagę, nie mam więcej pytań

yeticzek

Szkoda gadać, do takich nic nie dojdzie. Lepiej się nie denerwować. Co do filmu, zgadzam się niestety całkowicie z autorem. Film spłycony do granic możliwości, zwłaszcza postacie. Ich historia powinna być należycie nakreślona, aby można było się z nimi choć odrobinę utożsamić, polubić czy po prostu zrozumieć. Prawda, że jest trochę ciężej wszystko zamieścić w zaledwie 1,5h filmie, ale bez przesady. Chociaż głównych bohaterów by wypadało. W książce można poznać Hannibala od małego. Widzimy inteligentnego dzieciaka, jego relacje z innymi ludźmi, jaką jest postacią. Następnie jego losy w sierocińcu (Jako 13-latka, czemu do cholery w filmie jest już starym koniem?) skąd zabiera go wujek, poznaje swoich "nowych rodziców", kobietę którą traktuje jak matkę. Uzdolniony, przystojny i wyrachowany. Wszystko jest dobrze objaśnione, znamy postacie. Jednym słowem w książce widzę inteligentnego, przystojnego i nie ukazującego emocji Haniballa, a w filmie zaledwie upośledzonego psychopatę strojącego głupkowate miny, idealnego aktora dobrali. W filmie okazuje się że nawet potrafi mówić, czyli co? Rżnął głupa czy się wstydził?

dzikaporzeczka

''rola Hannibala zagrana po prostu fatalnie i straszliwie sztucznie. pod koniec już nie mogłam patrzeć na te jego nie wiedzieć czemu wydęte usta. ''
Odniosłem to samo wrażenie, na dodatek pod koniec filmu też zwróciłem uwagę na usta WTF?! :D

dzikaporzeczka

''rola Hannibala zagrana po prostu fatalnie i straszliwie sztucznie. pod koniec już nie mogłam patrzeć na te jego nie wiedzieć czemu wydęte usta. ''
Odniosłem to samo wrażenie, na dodatek pod koniec filmu też zwróciłem uwagę na usta WTF?! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones