PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 89 023
oceny
7,1 10 1 89023
4,0 8
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

ale gniot

ocenił(a) film na 4

zachęcił mnie tytuł filmu, ale niemile się rozczarowałam. co to ma wspólnego z Hannibalem granym przez Hopkinsa? tożto obraza majestatu jest! skandal! beznadziejna historyjka, niemająca żadnego głębszego przesłania i sensu, film się dłuży, jesteśmy skazani na dwie godziny męki. daję 5/10 tylko dlatego że Gaspard Ulliel jako Hannibal wygląda całkiem seksownie, chociaż czasem przegina z wczuwaniem się w rolę psychopaty i jego miny zakrawają na parodię. zniechęcona idę spać i mam nadzieję, że jutro trafię na jakiś lepszy film, bo po tym chłamie mam zgagę

karolajn666

Widze że nie jesteś intelektualistką i wolisz szklany ekran od książek. więc dla twojej wiadomości jest to na podstawie książki więc nie wiem czym dla ciebie jest majestat. Kawałek telewizora i paczka z niezdrowym jedzeniem czy literatura ; )

ocenił(a) film na 5
karolajn666

masz racje , jeżeli potraktować to jako osobny film gdzie tylko zbieżność nazwisk Hannibala to film można obejrzeć, ale jako film opowiadający o początkach i dlaczego Hannibal zjada ludzi to film jest straszny, aktor za bardzo wczuwa sie w role psychopaty, to jego patrzenie" z pod byka' jest śmieszne, i o co chodzi z tymi policzkami przecież Hannibal zjadał wątroby i tylko raz ugryzł strażnika w policzek w 'milczeniu owiec"

neprosti

Radzę przeczytać książkę pod tym samym tytułem. Jest tam wszystko wyjaśnione.

ocenił(a) film na 5
karolajn666

masz rację z tym gniotem. film to jakaś beznadzieja. jak zobaczyłam w domu dvd z napisem "Hannibal (...)", to bardzo się ucieszyłam, bo jak dotąd wszystkie filmy o Hannibalu/z Hannibalem mi się podobały. a tutaj...film nie jest straszny, tylko momentami obrzydliwy. na grę tego aktorzyny w ogóle nie mogłam patrzyć, bo swoimi minami tylko mnie rozśmieszał.
co do komentarza użytkownika Heineken224 - masz swoją opinię, nie pisz od razu, że ktoś mający inną jest jakimś ograniczonym człowiekiem. co ma intelektualizm do oceny filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones