PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 89 024
oceny
7,1 10 1 89024
4,0 8
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

Na maksa niewykorzystany potencjał, a tak liczyłem. Harris jako scenarzysta, europejska produkcja. A tu taki wał. Film nie buduje w ogóle profilu Hannibala i motyw ze zjedzeniem jego siostry przez tych kolesi jest mało przekonywujący by tak to na niego wpłynęło by całe życie chciał poświęcić zemście.

Panie Harris, trzeba było umieścić małego Hannibala na Ukrainie pod rządami Stalina podczas wielkiego głodu podczas, którego zginęło około 10.000.000 ludzi. To by był motyw kształtujący najbardziej małego psychopatę, który by musiał jeść ludzi za dzieciaka i oglądać jak inni się pożerają nawzajem.

Tyle ode mnie.

Niestety żaden film poza Milczeniem Owiec nie był już tak fenomenalny i dobry. Czerwony Smok się jeszcze troszkę broni, ale Hannibal i to to dzieło to porażki.

ocenił(a) film na 5
Cobra_Choke

wielki głód > siostrzyczka

tym bardziej, że hanni też ją żarł. ode mnie piąteczka, bo jednak nie usnąłem podczas seansu a przy gorszych filmach oglądanych wieczorem jednak mi się zdarza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones