PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 89 024
oceny
7,1 10 1 89024
4,0 8
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

Obejrzałem poprzednie trzy części o Hannibalu i zastanawiam się nad tą częścią, ale mam
wątpliwości (to już nie typowy thriller z Hopkinsem). Do czego właściwie można porównać
ten film, i jak wypada młody Hannibal?

szmyrgiel

Zabierałam się za film 3 razy i 3 razy zasnęłam więc wnioskuję, że to najsłabsza częśc. Nie wiem do czego można porównac. Gdybym nie widziała tytułu to w życiu nie zgadłabym, że to film o tej samej osobie co poprzednie. Dzisiaj biorę się 4 raz, może teraz się uda:)

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Film można porównać do 'Pachnidło: Historia mordercy'.
Jest to nieobowiązkowy prequel, jednak jako fan serii powinieneś obejrzeć.
Bardzo dobre aktorstwo, scenariusz godny oscara.

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

Jak dla mnie to raczej Dexter z elementami Pachnidła. Z "Milczeniem" film łączy tylko i wyłącznie osoba głównego bohatera.
Odniosłem wrażenie, że w filmie upchnięto za dużo różnych wątków - historia jest niby spójna, ale miejscami trochę na siłę. W krótkich odstępach mamy dezerterów z Wehrmachtu, radziecki sierociniec, Azjatkę z mieczem samurajskim mieszkającą we Francji oraz złych mafiozów handlujących kobietami. Do tego tytułowy bohater, który w ciągu jednej sceny zmienia się z wycofanego, zamkniętego w sobie chłoptasia w zimnego, wyrachowanego mordercę jakiego znamy z "Milczenia"
Mimo, że film dupy mi nie urwał, to też mnie nie znudził. Z czystym sumieniem polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones