PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 88 984
oceny
7,1 10 1 88984
4,0 7
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

Przez cały film jarałam się Hannibalem. Mimo że zabijał i zjadal policzki cały czas go
usprawiedliwiałam i podniecałam się jaki to on seksowny i ten jego "związek" z ciotką kręcił mnie
strasznie że zaczęłam się o siebie martwić :P

BloodyMaja

No to jest nas dwie... :D

ocenił(a) film na 5
Vivique

hahahahaha chyba jednak wszyscy powinniśmy się o siebie martwić ;d

Vivique

Nawet trzy ;D

ocenił(a) film na 9
BloodyMaja

A ja sie o siebie nie martwie . a mam to samo

ocenił(a) film na 7
zuzianna88

jw :)

BloodyMaja

Cóż... Mam to samo c: zawsze lubiałam badassów i takich rasowych villainów :D W pewnym momencie zaczęłam się sobą martwić, ale doszłam do wniosku, że po prostu lubię czarne charaktery c:

BloodyMaja

Ubawił mnie ten komentarz po stokroć! ;D

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

Hannibal to słodziak :3

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

Kibicowałem Lecterowi ale tylko podczas oglądania Milczenia Owiec. Także w Hannibalu i Czerwonym Smoku. Ale tutaj Lecter mnie irytował. Postać została źle napisana, mimo że przyzwoicie zagrana. Jednak zakochałem się w grze Hopkinsa i przy tym zostaję ;)

ZnakomityCzarek

jeżeli jesteś heteroseksualnym facetem to nas nie zrozumiesz :)

BloodyMaja

widzisz, a ja jestem hetero kobietą i doskonale go rozumiem. Hopkins ma w sobie coś tak pociągającego i wspaniałego do tej roli, że nie potrafię zaakceptować nikogo innego w tej roli.

Mysz44

Dokładnie, Hopkins dał tej postaci coś, czego już nikt inny nie odtworzy. Klasa sama w sobie. Hannibal w jego wykonaniu jest mega pociągający.

ocenił(a) film na 5
anya88gda

A dla mnie Hannibal-Hopkins mi ciągle się wydawał takim podstarzałym pedofilem i nie umiałam tego wyrzucić z głowy :D

ocenił(a) film na 5
Perenelle

* A mi Hanniba-Hopknis ciągle

ocenił(a) film na 6
ZnakomityCzarek

Bardzo podobnie podeszłam do tematu. Ja byłam całą sobą za Lecterem w Milczeniu Owiec i Hannibalu. Czerwony smok już tak na mnie nie działał,a po drugiej stronie maski potraktowałam jako zupełnie inny film,nie związany z resztą części. Trylogię z Hopkinsem uważam za arcydzieło, a ta część jakoś mnie nie ujęła.
Cieszę się że wzdycham do kannibala Hopkinsa a nie do tego chłopca-za bardzo przejaskrawili przykre dzieciństwo i to wzbudza litość do głównego bohatera przez okrągłe 2h

BloodyMaja

Musimy się poznać !! :) Myślę ,że nie ma się czym martwić - to naturalne u niektórych ;D

ocenił(a) film na 8
BloodyMaja

Hah,miałam to samo! <3

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

haha, mam tak samo jak Ty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
użytkownik usunięty
BloodyMaja

Zapraszam na wątróbkę i świeże nereczki.

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

Przystojny i ma w sobie to coś, też go usprawiedliwiałam:p

BloodyMaja

na mnie tak działa Anthony Hopkins, więc nie masz się co martwić ;)

Mysz44

Na mnie też ;)

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Towarzyszyly mi te same uczucia, podczas ogladania filmu

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Najlepsze sceny Hannibala i Lady Murasaki razem

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

--kochanie daj buzi tylko umyj zęby wcześniej jak ostatnio kogoś jadłeś! :D
btw dobrze, że nie mam takiej ciotki bo chyba też musiałbym się o siebie martwić...

yeticzek

Ohhh Gaspard!!! Cudo ! A w roli młodego Hannibala genialny <3 Cały czas wzdychałam patrząc na niego i jego niezwykły talent aktorski! Magnetyzm, pociąg, strach a zarazem pożądanie.

Monica_7

Ładny chłopczyna, nie da się ukryć. Aczkolwiek cały czas się zastanawiałam, czy w Hollywood nie ma naprawdę dobrych japońskich aktorek, że Gong Li musi wypełniać ubytki? Uwielbiam ją, i uważam że jest przepiękną kobietą, aliści po angielsku zawsze brzmi mi trochę nienaturalnie, a grając Japonkę jeszcze bardziej.
Nawiasem mówiąc - Chinki i Japonki różnią się urodą. Serio.

ocenił(a) film na 8
Monica_7

młody mega pociągający. Szkoda, że potwór.

ocenił(a) film na 8
Monica_7

do "Monica_7" młody mega przystojny.

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Jestem kolejną osobą, która miała takie same odczucia jak Ty, podczas oglądania filmu. :)

BloodyMaja

rozumiem. ja się podniecam tedem bundym. <3

ocenił(a) film na 8
BloodyMaja

Młody przystojny, to fakt. Zabrzmi to śmiesznie, ale wciąż miałam cień nadziei, że na chwilę odpuści sobie z zemstą, mordowaniem i kanibalizmem.

ocenił(a) film na 6
BloodyMaja

Witamy w klubie

ocenił(a) film na 8
BloodyMaja

Bo jesteście "głupie cipy" nie dziwie sie, że Ted Bundy takie idiotki tak łatwo kasował

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Na świecie nie ma ludzi normalnych czy nienormalnych. Są tylko ci pozamykani w zakładach i ci nie przebadani ;D a fakt , że kręci Cię Hannibal i jego działania jest w pełni zrozumiały jak dla mnie ;)

BloodyMaja

jest taki mem, "łobuz kocha bardziej", to typowe hipergamiczne zachowanie kobiet, fantazjowałaś że cie gwałci i zjada?

BloodyMaja

do choroszczy na badania" xD

BloodyMaja

Jaranie się zwyrolami to normalne u p0lek

użytkownik usunięty
agrutko

To nie jest, że tylko u Polek, kobieca psychika to ogólnie jedna wielka patologia.

użytkownik usunięty
BloodyMaja

No jest to chore. Niby jako kobiety chcecie grzeczniutkich, wymuskanych elegancików, ale jak przychodzi co do czego, to macie kisiel wiadomo gdzie na sam widok patoli kompletnych. Twój komentarz idealnie to prezentuje.

Uwaga, incele atakują!

użytkownik usunięty
ntx

O, że ja? Ja jestem zadeklarowanym singlem dumnym z tego, że nie daję się tym szmaciarom manipulować. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

ocenił(a) film na 7
BloodyMaja

Nie widzę żadnego powodu by sądzić że to nienormalne. :)

BloodyMaja

Dlatego właśnie psychopaci (szczególnie przystojni) mają taką łatwość w znajdowaniu ofiar w kobietach. Takie osoby jak wy są fundamentem degeneracji społeczeństwa. Normalizujecie bestialstwo tak długo jak psychopata dobrze wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones