PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190020}
7,1 89 024
oceny
7,1 10 1 89024
4,0 8
ocen krytyków
Hannibal. Po drugiej stronie maski
powrót do forum filmu Hannibal. Po drugiej stronie maski

8/10

ocenił(a) film na 8

Szczerze mówiąc to zawsze unikałam filmów, w których jest przedstawiony obraz wojny i
całe realia panujące w tym czasie, ale co do tego filmu to nie ukrywam - jestem mile
zaskoczona. Ulliel w roli Hannibala moim zdaniem spisał się nieźle, chociaż ta scena kiedy
Hannibal dowiedział się, że i on kosztował tego słynnego "obiadu" jest przekoloryzowana do
granic możliwości. Bardziej tej sceny spieprzyć się moim zdaniem nie dało. Ale jeśli mam
ocenić ogólnie moje odczucia względem filmu, jak i grę aktorską to nie mogę dać niżej jak
8/10

ocenił(a) film na 8
glam_girl

Mnie rozczarowało że nie wybrał ciotki. Mógł sie z nia ustatkować a wolał zjeśc tego chłopa. moim zdaniem lepiej byłoby ułozyć sobie zycie z azjatką .

ocenił(a) film na 8
jakubek21mm

zauważ, że w ostatniej scenie (na statku) powiedział jej, że ją kocha, ale to ona go odrzuciła...no i wtedy przystąpił do konsumpcji:) no ale nie ukrywam, że ja tez oczekiwała takiego zakończenia o jakim mówisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones